Vytisknout tuto stránku

Fotografická dílna s Alešem Rejlem

reil01

 Vážení přátelé, rádi bychom vás pozvali na fotografickou dílnu s Alešem Rejlem, která proběhne v prostorách tepelského kláštera 1. října 2016.

Soustředění je určeno jak pokročilým, tak začínajícím fotografům. Leták ve formátu PDF si můžete stánout zde. Pro podrobnosti čtěte celý článek.

 

 

 1. 10. 2016 - Fotodílna s Alešem Rejlem „Historie v současnosti“

Přijďte objektivem fotoaparátu objevit krásu Tepelského kláštera!
Hroznatova akademie pro Vás pořádá zážitkovou fotodílnu pod vedením mariánskolázeňského fotografa Aleše Rejla. Volné téma dílny je "Historie v současnosti".

Sraz účastníků je v 10:00 v recepci akademie. Akce začíná seznámením se účastníků dílny s programem a pak pokračuje komentovanou prohlídkou barokní části kláštera pod vedením lektora.
Během dopoledních hodin (11:00 – 14:00) se bude pracovat v exteriérech, v klášterním parku a okolí. Od 14:00 do 17:00 se pak budou účastníci volně pohybovat v historických prostorách barokního konventu. Po páté hodině akce končí v multimediální učebně, kde proběhne závěrečná diskuze a společné prohlížení pořízených fotografií.

Akce je určena začínajícím i pokročilým fotografům. Předpokládá se, že účastníci si donesou své fotopřístroje a doporučuje se i vlastní stativ (ve výjimečném případě můžeme zapůjčit). Výpočetní technika a vybavené fotostudio je k dispozici. Stravování si zajistí účastníci sami.

Cena je 300,- Kč za účastníka. Počet dílny je omezen na 10 osob, proto doporučujeme rezervaci. Předpokládá se, že účastníci poskytnou některé své vzniklé snímky akademii, aby případně mohly být použity buď k pořádání výstav výstupů tvůrčích dílen, nebo k propagaci centra.

Více informací získáte, nebo rezervaci můžete provést na čísle 353 394 463 , případně na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na některém z kontaktů Hroznatovy akademie.

 

IOP logo