Letní fotodílna

20170806Rejl 2Hroznatova akademie v neděli 6. srpna 2017 otevírá dveře "přátelům fotografie" a pořádá letní fotodílnu v tepelském klášteře pod vedením mariánskolázeňského fotografa Aleše RejlaTentokrát necháme věcem a nápadům volný průběh. Budete se celý den volně pohybovat v historickém objektu konventu a přilehlém parku. Můžete se pokusit zachytit jedinečnou světelnou atmosféru v prostorách konventu, objevit náhodná zátiší, zdokumentovat historické vybavení a prostory nebo přilehlý park. Každý si zde najde to své. Zveme hlavně úplné začátečníky, nebojte se přijít. Praktické zkušenosti přímo v terénu jsou ty nejlepší. Samozřejmě i zkušenější fotografové jsou vítáni. Na výsledné fotografie se můžeme večer a v průběhu dne podívat, k dispozici je počítač. Pro podrobnosti čtěte celý článek.

Cena je 300,- Kč za účastníka. V ceně je i komentovaná prohlídka. 

Sraz je v 10.00 na pokladně Hroznatovy akademie v budově Konventu. Konec dílny bude cca kolem 18.00 hod.

Počet účastníků je omezen na 15 osob, proto doporučujeme rezervaci na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 605 029 058.

Jídlo si účastníci zajistí sami. V BISTRU na parkovišti dobře vaří. K dispozici je kuchyňka na uvaření kávy nebo čaje. Předpokládá se, že účastníci poskytnou některé své vzniklé snímky akademii, aby případně mohly být použity buď k pořádání výstav výstupů tvůrčích dílen, nebo k propagaci centra.

Těšíme se na Vás.

IOP logo