Krajinářská fotodílna ve Svatém Vojtěchu

KrajinaHroznatova akademie si Vás dovoluje pozvat na další fotodílnu Krajinářské fotografie. Tentokrát opustíme bezpečné zdi kláštera a vydáme se na malou dobrodružnou výpravu do zaniklé obce Svatý Vojtěch, která se nacházela nedaleko. Vyzkoušíme si tzv. krajinářskou fotografii a zaroveň se pokusíme zachytit atmosféru místa, kde kdysi žili lidé, a které postupně zaniklo.

 

Čeká nás cca 8 km po svých a proto je nutná přiměřená výbava. Cesta není v náročném terénu a tak ji zvládne každý. Pevné boty a oblečení do přírody se však bude hodit. Myslete i na svůj fotoaparát. Doporučuji bytelný batoh na záda. 
Fotodílna je určená především začátečníkům, tak se nestyďte přijít. Praktické zkušenosti a možnost popovídat si o fotografování s druhými fotografy jsou tou nejlepší školou. Pokročilejší fotografové jsou samozřejmě vítáni také.

Sraz je v sobotu 30.9. 2017 v 10.00 hod před pokladnou Hroznatovy akademie v budově Konventu. Odtud po krátké besedě vyrazíme za dobrodružstvím. Předpokládaný návrat je tak v 16.00 hod. Svoje výsledky a dojmy je možné ještě potom probrat ve fotoatelieru Hroznatovy Akademie.

Cena fotodílny je 300,- za osobu. Kapacita je omezena na 15 osob.

Informace: Aleš Rejl, rejl.ales@centrum.cz, tel. 605 029 058

 

IOP logo