Lednová fotodílna

20180127klaster tepla rejlI když je zima v plném proudu a klášter v Teplé je tichý a prázdný tak Hroznatova akademie 27. ledna 2018 otevírá dveře "přátelům dobré fotografie" a pořádá první letošní fotodílnu pod vedením mariánskolázeňského fotografa Aleše Rejla. Tentokrát necháme věcem a nápadům volný průběh. Budete se celý den volně pohybovat v historickém objektu konventu a přilehlém parku. Můžete se pokusit zachytit jedinečnou světelnou atmosféru v prostorách konventu, objevit náhodná zátiší, zdokumentovat historické vybavení a prostory nebo přilehlý park. Zcela jistě si zde každý najde to své. Primárně je fotodílna určená pro úplné začátečníky, kterým rád poradím.  Samozřejmě můžou přijít i zkušení fotografové.

POZOR. Pro zájemce o klasickou fotografii k nahlédnutí nově vzniklá temná komora. Rádi vám ukážeme jak začít a co je třeba. Pro podrobnosti čtěte celý článek.


Sraz je v 10.00 hodin u pokladny Hroznatovy akademie v barokní budově.

Cena je 200,- Kč za účastníka. 

Počet účastníků dílny je omezen na 15 osob, proto doporučujeme rezervaci.

Rezervace a informace poskytne Aleš REJL   rejl.ales@centrum.cz

Jídlo si účastníci zajistí sami. K dispozici je kuchyňka na ohřátí jídla nebo uvaření kávy, čaje.

Konec je dílny je cca v 16.00 hod. 

Na výsledné fotografie se můžeme v průběhu dne podívat, k dispozici je počítač. Předpokládá se, že účastníci poskytnou některé své vzniklé snímky akademii, aby případně mohly být použity buď k pořádání výstav výstupů tvůrčích dílen, nebo k propagaci centra.

Těším se na Vás.

 IOP logo