Fotografujeme krajinu

20180310 RejlfotodilnaHroznatova akademie si Vás dovoluje v sobotu 10.3. 2018 pozvat na další zážitkovou fotodílnu s mariánskolázeňským fotografem Alešem Rejlem.

Opustíme tentokrát zdi kláštera a pokusíme se najít skrytou krásu přilehlého parku a nejbližšího okolí. Předjaří je totiž k fotografování velice vhodné. Dovoluje pozornému fotografovi odhalit kouzlo krajiny v celé svojí kráse. Fotografování krajiny patří k nejčastější fotografické disciplíně, ale rozhodně to neznamená, že je to jednoduché a nuda. Pojďme tedy společně zažít trochu fotodobrodružství. Pro podrobnosti čtěte celý příspěvek. 

Fotodílna je primárně určena hlavně začátečníkům, kterým rád poradím a pomohu proniknout do tajů této fotografické disciplíny. Rozhodně se ale nebojte přijít, nejde o žádnou školu fotografování, nikdo vás tu nebude z ničeho zkoušet. Každý nějak začínal. A možnost si to vyzkoušet v praxi, popovídat si s kolegy, je lepší než o tom přečíst stohy knih.

V Teplé je skoro vše, jen ne teplo. Proto na to myslete s oblečením pro sebe i pro svůj fotoaparát. Fotodílna proběhne za každého počasí. Myslete hlavně na baterie ve svých fotoaparátech. V plánu je přilehlý klášterní park a potom pěší výlet k rybníkům, které jsou nedaleko. Nepůjde o žádnou extrémní turistiku, cca 5-6 km celkem.

Sraz je 10.3. 2018 v 10.00 hod u recepce Hroznatovy akademie. Svačinu a pití si přineste sebou. K dispozici je kuchyňka na uvaření kávy , čaje. Další možností je BISTRO na parkovišti, které už by mělo být v provozu a kde opravdu báječně vaří.

Cena fotodílny je 200,- za osobu a její kapacita je omezena na 10 osob.

Rezervace a informace na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 605 029 058

 

IOP logo