Vytisknout tuto stránku

Adventní dílny

20181208 fotogramPo dvě adventní soboty jsme připravili tvořivé dílny nejen pro rodiny z dětmi. První adventní sobotu si můžete vyzkoušet práci v naší keramické dílně, druhou zase práci fotografa v černé komoře. Pro podrobnosti čtěte celý článek. 

Glazované ozdoby

1. prosince (sobota) proběhne v Hroznatově akademii tepelského kláštera adventní keramická dílna pod vedením Kateřiny Strádalové, zkušené keramičky z Úterý. Budete mít možnost si naglazovat sadu vánočních ozdob. Kurzovné bude 170 Kč na osobu, v ceně je sada 20 ozdob. Kurz potrvá od 15:00 do 17:00.

Kalendář s fotogramem

8. prosince (sobota) Mariánskolázeňský fotograf Aleš Rejl Vás v temné komoře seznámí s technikou fotogramu. Váš fotogram se stane součástí originálního nástěnného kalendáře, který si každý účastník vyrobí v naší knihařské dílně pod vedením Kateřiny Sechovcové. Dílna proběhne od 14:00 do 17:00 hod. Kurzovné je 150,- Kč

Rezervace a informace na tel:+420 353 394 463 nebo email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 
Počet účastníků je omezen, předem rezervovaní účastníci budou mít přednost. Rezervace propadá 10 minut před začátkem akce.
 
IOP logo