Hroznatova akademie vás srdečně zve na dvojrecitál Bok, Boková & Šindelářová, Krahulík.

Po loňském úspěšném vystoupení Miloše Boka, se k nám tento skladatel a klavírista vrací, tentokrát s programem „dvourecitálu”, kdy ho na pódiu doplní duo umělců (V. Krahulík, piano a I. Šindelářová, vibrafon), hrajících vlastní tvorbu na pomezí klasiky a jazzu.

Koncert se uskuteční 20. června od 20:00 v Modrém sále tepelského kláštera.

Vstupné: 200 Kč

Vstupenky je možné zakoupit v Hroznatově akademii, v turistickém informačním centru v Mariánských Lázních, nebo na portálu www.plzenskavstupenka.cz


Hroznatova akademie Vás srdečně zve na výstavu pastelů od Pavla Picha.

Výstavu budete moci navštívit od 1. do 30. června 2020 v prostorách bývalého čeledníku Kláštera premonstrátů Teplá.

Přijďte se podívat.

Vážení a milí přátelé.

S radostí vám oznamujeme, že v rámci uvolňování protiepidemiologických opatření, doporučených Ministerstvem zdravotnictví, postupně obnovujeme návštěvnický provoz kláštera pro veřejnost a to v těchto etapách:

25. května – prohlídky barokní části kláštera v rámci Hroznatovy akademie. V tento den pro vás máme navíc nachystaný dárek na uvítanou! (max. 15 osob ve skupině)

25. května – grafický kroužek pro děti (začátek v 15:30, max. 15 osob ve skupině)

30. května – prohlídky knihovny a kostela. (max. 20 osob ve skupině) Podrobnosti k prohlídce na: http://www.klastertepla.cz/navstevni-provoz.html

1. června – keramický kroužek (začátek 17:00, max. 15 osob ve skupině)

Podmínkou pro účast na všech výše uvedených aktivitách budou zakrytá ústa a nos rouškou nebo jiným ochranným prostředkem a neexistence příznaků virového infekčního onemocnění (horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu apod.). Účastníci zájmových kroužků (nebo jejich zákonní zástupci) navíc vždy na místě podepíší čestné prohlášení o bezinfekčnosti. Pro ochranu vašeho zdraví i zdraví pracovníků kláštera jsme přichystali desinfekci rukou. Prosíme, používejte ji!

Už se na vás moc těšíme!

Drazí přátelé,

vzhledem k celostátnímu opatření proti epidemii koronaviru se od zítřejšího dne 11. 3. 2020 ruší veškerý provoz kláštera pro veřejnost. Opatření se týká nejen turistických prohlídek, ale i všech ostatních aktivit. Toto opatření bude trvat do odvolání. 

Děkujeme za pochopení.

KONCERT ZRUŠEN Z DŮVODU KARANTÉNY V SEVERNÍ ITÁLII.

Hroznatova akademie Vás srdečně zve na klavírní duo Schiavo a Marchegiani.

Klavíristé Marco Schiavo a Sergio Marchegiani jsou vysoce oceňováni diváky i kritikou pro svou hudební osobitost i expresivitu, krásu zvuku a ohromující energii.

Díky štědré podpoře TRIART management máme možnost tyto mimořádné umělce uslyšet i v tepelském klášteře.

Datum konání: 4. 4. 2020 od 20:00

Vstupné: 200 Kč

Předprodej vstupenek: 

Klášter Teplá, Hroznatova akademie
www.plzenskavstupenka.cz
Infocentrum města Mariánské Lázně

Kontakt: 363 394 463 / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Strana 1 z 26