Tvořivé dílny

Index

Na této stránce najdete inforamce o pravidelných kroužcích a jednorázových kurzech, které vedou naši lektoři nebo externisté.

 

Aktuálně Vás zveme na:

20180310Rejl dilnapr 

Fotografujeme krajinu. 

Hroznatova akademie si Vás dovoluje v sobotu 10.3. 2018 pozvat na další zážitkovou fotodílnu s mariánskolázeňským fotografem Alešem Rejlem.

Opustíme tentokrát zdi kláštera a pokusíme se najít skrytou krásu přilehlého parku a nejbližšího okolí. Předjaří je totiž k fotografování velice vhodné. Dovoluje pozornému fotografovi odhalit kouzlo krajiny v celé svojí kráse. Fotografování krajiny patří k nejčastější fotografické disciplíně, ale rozhodně to neznamená, že je to jednoduché a nuda. Pojďme tedy společně zažít trochu fotodobrodružství.

Fotodílna je primárně určena hlavně začátečníkům, kterým rád poradím a pomohu proniknout do tajů této fotografické disciplíny. Rozhodně se ale nebojte přijít, nejde o žádnou školu fotografování, nikdo vás tu nebude z ničeho zkoušet. Každý nějak začínal. A možnost si to vyzkoušet v praxi, popovídat si s kolegy, je lepší než o tom přečíst stohy knih.

V Teplé je skoro vše, jen ne teplo. Proto na to myslete s oblečením pro sebe i pro svůj fotoaparát. Fotodílna proběhne za každého počasí. Myslete hlavně na baterie ve svých fotoaparátech. V plánu je přilehlý klášterní park a potom pěší výlet k rybníkům, které jsou nedaleko. Nepůjde o žádnou extrémní turistiku, cca 5-6 km celkem.

Sraz je v 10.00 hod. u recepce Hroznatovy akademie. Svačinu a pití si přineste sebou. K dispozici je kuchyňka na uvaření kávy , čaje. Další možností je BISTRO na parkovišti, které už by mělo být v provozu a kde opravdu báječně vaří.

Cena fotodílny je 200,- za osobu a její kapacita je omezena na 10 osob.

Rezervace a informace na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 605 029 058

 

20180317pvejce

 

Zdobení vajíček

Hroznatova akademie Kláštera premonstrátů v Teplé zve na dílnu pro rodiny s dětmi, která proběhne 17. března 2018 mezi 15:00 a 18:00. Pod vedením Mirky Derkové se naučíte techniku voskové batiky a zdobení vajíček slámou. Účastnický poplatek je 70 Kč za dítě a 100 Kč dospělí. Sraz je v recepci Hroznatovy akademie. Přednost mají rezervovaní účastníci, rezervace propadá 10 minut před začátkem kurzu. Rezervace a bližší informace na tel. 353 394 463. Srdečně zveme malé i velké!

 

Další dílny chystáme od března 2018. Sledujte náš web a facebook Hroznatovy akademie 

 

 IOP logo


Předchozí Další »

Média