Tvořivé dílny

Index

Na této stránce najdete inforamce o pravidelných kroužcích a jednorázových kurzech, které vedou naši lektoři nebo externisté.

 

Aktuálně Vás zveme na: 

 

Fotografování bez návleků


2019 5 fotodilna

Dne 4. května budova barokního Konventu otevírá dveře všem milovníkům fotografování. V rámci pravidelných fotosetkání pořádaných Hroznatovou akdemií budete mít možnost užít si volného pohybu v jeho prostorách. Každý fotograf si zde určitě najde to své. Architekturu, zátiší a nebo hru světla a stínů. Provázet vás bude fotograf Aleš REJL, který vám, jako znalec zdejšího prostředí rád poradí, ale jinak vás nebude omezovat ve vaší práci. Součástí je i poradna pro začínající fotografy, kteří jsou vítáni především. Vždyť vidět při práci ostatní a zkusit si hned vše v praxi je lepší, než si o tom přečíst sto knih.

Sraz je v sobotu 4.5. 2019 ve 13.00 hod. v pokladně Hroznatovy akademie ( vchod z průjezdu vpravo od kostela ). Cena je 300, - Kč za účastníka. Konec dílny je v 16.00 hod. Kapacita dílny je omezena na 15 osob.

Informace a rezervace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 IOP logo


Předchozí Další »

Média