Tvořivé dílny

Index

Na této stránce najdete inforamce o pravidelných kroužcích a jednorázových kurzech, které vedou naši lektoři nebo externisté.

 

Aktuálně Vás zveme na: 

 

Prázdninové dílny pro každého

2017 pruchodaky

 

12. srpna si můžete vyzkoušet vyrobit vinutou perlu s Janou Němejcovou, mezi 10:00 - 12:00 a 13:00 - 16:00 hod.

 

22. července od 13:00 do 17:00 hod. Vám Marek Nejedlý pomůže vyrobit košík z pedigu.

 

Dílny můžete navštívit jako bonus k prohlídce Život v barokním klášteře. Návštěvníci, kteří ten den absolvují prohlídku, mají vstup na dílny zcela zdarma. Pro ostatní bude účast zpoplatněna 50 Kč na osobu. Můžete se připojit kdykoli v čase trvání dílny, rezervace není nutná.

 

 Letní fotodílna

 20170806Rejl

Hroznatova akademie v neděli 6. srpna 2017 otevírá dveře "přátelům fotografie" a pořádá LETNÍ FOTODÍLNU v tepelském klášteře pod vedením mariánskolázeňského fotografa Aleše Rejla.

Tentokrát necháme věcem a nápadům volný průběh. Budete se celý den volně pohybovat v historickém objektu konventu a přilehlém parku. Můžete se pokusit zachytit jedinečnou světelnou atmosféru v prostorách konventu, objevit náhodná zátiší, zdokumentovat historické vybavení a prostory nebo přilehlý park. Každý si zde najde to své. Zveme hlavně úplné začátečníky, nebojte se přijít. Praktické zkušenosti přímo v terénu jsou ty nejlepší. Samozřejmě i zkušenější fotografové jsou vítáni. Na výsledné fotografie se můžeme večer a v průběhu dne podívat, k dispozici je počítač.

Cena je 300,- Kč za účastníka. V ceně je i komentovaná prohlídka.

Sraz je v 10.00 na pokladně Hroznatovy akademie v budově Konventu. Konec dílny bude cca kolem 18.00 hod.

Počet účastníků je omezen na 15 osob, proto doporučujeme rezervaci na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 605 029 058.

Jídlo si účastníci zajistí sami. V BISTRU na parkovišti dobře vaří. K dispozici je kuchyňka na uvaření kávy nebo čaje. Předpokládá se, že účastníci poskytnou některé své vzniklé snímky akademii, aby případně mohly být použity buď k pořádání výstav výstupů tvůrčích dílen, nebo k propagaci centra.

 

Těšíme se na Vás.

 

IOP logo

 

 


Předchozí Další »

Média