Víkendové keramické soustředění s Kateřinou Strádalovou

20160930StradalovaKeramička Kateřina Strádalová vede v Hroznatově akademii již rok úspěšný keramický kroužek. Rozhodli jsme se nabídnout zájemcům pod jejím vedením jednorázové intenzivní soustředění během prvního říjnového víkendu od 30. září do 2. října. Ve špičkově vybavených dílnách si můžete vyzkoušet jak práci s hrnčířským kruhem, tak techniku glazování. Vzniklé výrobky si účastníci odvezou.

 

Akce začíná v pátek v 17:00 v recepci Hroznatovy akademie. Během večera bude probíhat glazování dopředu připravených nádob. Sobota dopoledne je vyhrazena točení na kruhu a po obědě se bude tvořit z keramických plátů. Nedělní dopoledne je pak určeno k dokončení výrobků a akce končí v poledne vyzvednutím vypálených prací.

V ceně je zahrnuto dvojí přespání v ubytovacích prostorech tepelského kláštera, sobotní oběd, materiál použitý při práci a samozřejmě lektorské vedení. Ubytování přímo v areálu kláštera je spíše jednodušší, ale bude možné si připravovat jídlo v kuchyňce.

Cena je 2 500,- Kč za osobu. Účastníci, kteří by nechtěli využít možnosti ubytování, se případně mohou dohodnout s lektorem na snížení poplatku. Inforamce podá přímo lektorka: +420 603 743 362, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 IOP logo