Koncerty

Koncerty v Modrém sále 2020

Program v PDF zde.

Aktualizováno 5. 6. 2020

 

 • 20. 6. 2020 BOK, KRAHULÍK, ŠINDELÁŘOVÁ (Bok, Bach, Beethoven, Chopin) - Po loňském úspěšném vystoupení Miloše Boka, se k nám tento skladatel a klavírista vrací, tentokrát s programem „dvourecitálu”, kdy ho na pódiu doplní duo umělců (V. Krahulík, piano a I. Šindelářová, vibrafon), hrajících vlastní tvorbu na pomezí klasiky a jazzu.
  Od 20:00.
 • 18. 7. 2020 SORGENTI QUINTETT Rejcha, Milhaud, Ibért, Trojan ... - Dechové kvinteto (flétna, hoboj, klarinet, lesní roh, fagot) složené z mladých umělců z Mariánských Lázní, kteří působí jako hráči předních orchestrů Karlovarského a Plzeňského kraje. Jejich repertoárem jsou vrcholné skladby určené tomuto obsazení.
  Od 20:00.
 • 15. 8. 2020 PAVEL VONDRÁČEK Love Stories tour II. - Pavel Vondráček, mladý klavírista a skladatel populární a klasické crossover hudby, často označovaný jako „český Yiruma”. Během studia na bostonské Berklee College of Music nahrál své druhé album „Love Stories“, které nám představí charakteristickou čistou a citlivou hrou.
  Od 19:00.
 • 22. 8. 2020 EVELYN AGUIRRE-ARAYA a její hosté - Chilská violoncellistka Evelyn Aguirre-Araya žijící v současnosti v České republice, je členkou Plzeňské filharmonie a působí jako vyhledávaná komorní hráčka. Do tepelského kláštera přijede s programem k významnému výročí 250 let od narození skladatele Ludwiga van Beethovena.
  Od 20:00.
 • ***** POZOR! *****
  KONCERT SE BOHUŽEL RUŠÍ Z DŮVODU KARANTÉNY ÚČINKUJÍCÍCH. MOC SE VÁM VŠEM OMLOUVÁME.
  4. 9. 2020 PATOČKA, JEŽKOVÁ (Schubert, Debussy, Kreisler, Grieg) - Houslista Roman Patočka patří mezi výjimečné osobnosti současné generace sólistů. Člen Eben tria a Talichova kvarteta, spolupracuje se špičkovými českými i zahraničními interprety. V Teplé ho doprovodí jeho pravidelná spoluhráčka, klavíristka a pedagožka Silvie Ježková.
  Od 19:00.

 

Místo konání: Modrý sál, Hroznatova akademie, Klášter premonstrátů Teplá

Vstupenky k zakoupení v Hroznatově akademii, v turistickém informačním centru v Mariánských Lázních, nebo na portálu www.plzenskavstupenka.cz

Vstupné 200 Kč, pokud není v programu uvedeno jinak

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 353 394 463

Změna programu vyhrazena


 

ZRUŠENÉ KONCERTY NA ZÁKLADĚ OPATŘENÍ KVŮLI EPIDEMII KORONAVIRU:

 • 4. 4. 2020 DUO SCHIAVO MARCHEGIANI (It.) (Mozart, Schubert, Brahms)
 • 25. 4. 2020 CANTILO v.i.p. „Pater Noster” Jiřího Laburdy
 • 11. 5. 2020 DUO ALIADA (Rakousko) Bach, Grieg, Stravinsky, Corea ...
 • 4. 9. 2020 PATOČKA, JEŽKOVÁ (Schubert, Debussy, Kreisler, Grieg)

 

 

 

IOP logo