Beseda s fotografkou Líbou TAYLOR

Dne 8. listopadu 2019 od 17.00 hod. si Vás Hroznatova akademie dovoluje pozvat do komorního sálu na besedu s fotografkou Líbou TAYLOR. V rámci její výstavy " Neviňátka ", která u nás právě probíhá budete mít možnost se s touto velice zajímavou fotografkou setkat osobně. Beseda není určena pouze pro fotografy, přijít můžou i ti, kteří rádi cestují a nebo se zajímají o život v tzv. třetím světě. A kdo je Líba TAYLOR :
Známá česká fotografka, která v 18-ti letech emigrovala do Anglie. Vystudovala film na Bristolské univerzitě a dokumentární fotografii na univerzitě ve Walesu. Spolupracuje s humanitárními organizacemi – např. UNICEF, WHO, UNAIDS, Save the ChildrenFund, ActionAid. Jejím posláním je prostřednictvím fotografii ukazovat veřejnosti věci, které je nutno napravit. Ve své snaze docílit co nejvěrnějšího zachycení reality pracuje v těžkých podmínkách a často fotografuje v neustálém ohrožení svého života.
Konec besedy bude v 19.00 hod.
Vstupné je dobrovolné.
Informace a rezervace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.