Katarína Ševčíková - Kouzlo Harfy

Hroznatova akademie Kláštera Teplá vás zve v sobotu 19. června  2021 od 20:00 hodin na koncert do opatské zahrady.  Předvečer Dne otců Vám zpříjemní Katarína Ševčíková hrou na harfu. Přestože Den otců není zdaleka tak známý jako Den matek nebo Den dětí, nabízí se krásná příležitost vzdát hold i těm, kteří zpravidla stojí až za ženami.

Katarína Ševčíková patří mezi vyhledávané harfistky nejen v České republice a na Slovensku, ale svou brilantní hrou, technickými znalostmi a šarmem okouzlila nadšené posluchače královského nástroje i v jiných zemích jako jsou Švýcarsko, Německo, Rakousko, Skandinávie, kde pravidelně vystupuje.
Na koncertě zazní skladby v podání sólo harfy jako jsou Čtyři renesanční tance pro harfu, dále díla W. A. Mozarta, J. S. Bacha, J. K. Krumpholze, D. Burtona a dalších.

Upozorňujeme účastníky koncertu, že před vstupem bude kontrolováno splnění podmínek vládních  opatření platných  ke dni konání koncertu. V současné době na akci nemohou být přítomné osoby vykazující klinické příznaky onemocnění covid-19, a osoby, které nedoloží organizátorovi akce negativní výsledek testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 nebo jeho antigenu či doklad o prodělání onemocnění covid-19 nebo doklad o očkování, účast pouze s předepsanými respirátory.

Vstupné: 250 Kč

Předprodej:

Klášter Teplá, Hroznatova akademie
Infocentrum města Mariánské Lázně
www.plzenskavstupenka.cz

Informace a rezervace vstupenek: tel.: 353 394 463, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na vás  s malým překvapením pro tatínky v krásné atmosféře opatské zahrady (v nepřízni počasí se koncert uskuteční v Modrém sále).