Nocí ke hvězdám

20170728 nocni228. - 29. července 2017 se můžete vydat na noční procházku klášterními chodbami sami bez doprovodu průvodce a třeba si ještě vyluštit zábavný kvíz. Klášter Vám bude v oba dny otevřen od 19:00 do 24:00. Po zaplacení vstupného 150 Kč na osobu se budete moci volně procházet barokní klášterní budovou.Pro podrobnosti čtěte celý článek.

Podíváte se do Modrého sálu, refektáře, kapitulní místnosti, do sklepení, ale třeba i do rajského dvora -  vnitřní zahrádky konventu, která je veřejnosti zpřístupňována jen výjimečně. Budova bude osvětlena jen tlumeně, takže si budete moci užít zcela výjimečnou atmosféru a trošku bloudit v dlouhých klášterních chodbách. Současně bude tato akce probíhat také v klášterech Plasy a Kladruby. Bonusem, je možnost luštit kvíz. Návštěvníci, kteří tajenku odhalí v jednom ze zúčastněných objektů budou mít vstup do dalších dvou zdarma.

Rezervace není nutná, informace na tel:+420 353 394 463 nebo email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

IOP logo